Статті Що таке аерографія?

Пропонуємо дуже ефектний і сучасний спосіб прикраси приміщень. Створювати яскраві і деталізовані малюнки на стінах кімнат будинку допомагає аерографія — техніка точного нанесення фарби « повітряним пензлем ». Користуючись ним, художники розписують різні поверхні пейзажами і 3D зображеннями, створюють абстрактні і сюрреалістичні картини.

Відповідно до цієї техніки малюнки на стінах виконуються аерографом — інструментом, що наносить фарбу шляхом пневматичного розпилення, тобто струменем під тиском стисненого повітря. Якщо за справу відповідає досвідчений майстер, виходить дуже красиво.

Сьогодні аерографія на стінах дуже популярна — з її допомогою оформляють стіни як приватних квартир і будинків, так і офісних будівель. Її поширення обумовлено наявністю перевірених на практиці переваг.

1 Фарбу можна наносити дуже тонким, але при цьому рівномірним шаром, що дає можливість реалізувати будь-який колірний ефект і зробити картину будь-якого ступеня складності.

2 Завдяки аерографії при оформленні стін можна наносити об'ємні малюнки і досягати фотореалізму — виглядає все це вражаюче.

3 Можна рівномірно розпорошувати фарбу абсолютно по будь-якій поверхні, навіть по тій, що знаходиться в зоні важкого доступу - це дозволяє реалізувати будь-який творчий задум.


Інструмент для створення шедеврів вже згадали, потрібно сказати і про матеріал. Аерографія на стінах, як правило, виконується акриловими фарбами — художники та декоратори зійшлися на думці, що саме вони максимально зручні. Чому? Вся справа в перевагах, які вони дають при нанесенні.
  •   яскраві і володіють ідеальною передачею кольору
  •   не токсичні і не мають запаху
  •   відрізняються високою прокриваючою здатністю
  •   швидко висихають і не вицвітають
  •   стійкі до води і засобів побутової хімії
  •   екологічно чисті і нешкідливі для здоров'я
  •   підходять до всіх поверхонь і не тріскаються

Саме тому декор стін аерографією професіонали виконують акриловими фарбами. Звернувшись в нашу студію, Ви можете замовити розпис інтер'єру і бути впевненими в тому, що ми створимо роботу, яка буде прикрашати Ваше приміщення.

Уже набутий досвід виконання аерографічних робіт дає нам можливість продумати і реалізувати оформлення стін будь-якої складності, малюнки самого різного масштабу і на будь-яку тематику. Ми можемо втілити в життя вже готовий сюжет — Вам потрібно лише надати нам ескіз чи фото, або ми створимо абсолютно новий та оригінальний, на основі Ваших побажань і пропозицій.

Подивіться, наскільки стильно і органічно в сучасні інтер'єри вписується аерографія: фото робіт, представлених в портфоліо, дають можливість познайомитися з цією технікою і оцінити її. А Ваш інтер'єр може прикрашати навіть більш цікава робота — потрібно тільки звернутися до нас для замовлення і обговорення деталей.