Ілюстрації Ілюстрації для книг та інших друкованих видань.

Як зробити журнали, книги або рекламні буклети ще більш цікавими для їх потенційних читачів? Дуже просто - потрібні ілюстрації, які стануть чудовими прикрасами. Вони зацікавлять читача, а саму друковану продукцію зроблять більш статусною.

Замовити ілюстрації можна в нашій студії - звертайтеся, це одна з наших профільних послуг. Пропонуємо найбільш сучасні та актуальні варіанти та технології прикраси друкованої продукції, враховуємо всі індивідуальні побажання клієнтів.

У дизайнерів студії величезний практичний досвід виконання ілюстрацій для книг, альбомів, журналів, газет, lookbook'ів, брошур, буклетів ... Гарантуємо якість роботи при будь-якому вигляді друкованого носія.

Серед всіх виконуваних варіантів ми допоможемо вибрати той, який максимально підходить саме вам.

1 Fashion-ілюстрації — яскраві, барвисті та креативні, в lookbook та на сторінках модних журналів. Ми подбаємо про те, щоб ваше видання виглядало стильно.

2 Книжкові ілюстрації — чорно-білі та кольорові, на будь-яку тему та з яким завгодно сюжетом. Наші дизайнери готові перенести на сторінки як оригінальні художні роботи, які вони зроблять спеціально для вас, так і вже готові.

3 Рекламні ілюстрації — ділові або неформальні, підкреслено строгі або гумористичні, але такі, які обов'язково розкривають всі переваги ваших пропозицій. Вони будуть працювати на підвищення продажу.

При цьому самі ілюстрації можуть бути виконані у вигляді художніх фотографій, малюнків в будь-якій техніці, колажів - пропонуємо широке розмаїття їх типів. Індивідуальні побажання і рішення при оформленні друкованої продукції приймаються і враховуються в обов'язковому порядку.

Конкретна сума залежить від багатьох факторів, в числі яких складність і оригінальність роботи, обсяги і терміни. У будь-якому випадку, ми гарантуємо об'єктивну і прозору вартість ілюстрації: при узгодженні ми пояснимо, як була сформована ціна дизайнерських і оформлювальних послуг нашої студії.

Ми зробимо все, щоб співпраця при оформленні друкованих видань була взаємовигідною. В її рамках Ви отримаєте ілюстрації найвищої якості, в будь-якому потрібному вам тиражі, і виконані у відповідності з усіма вашими вимогами та в мінімально можливі терміни.