Что о нас думают

Остап Орестович

МалярОк

Довго ламали голову над логотипом! Розглядали одне, інше, краще, гірше! Та панацеєю вирішення цієї невизначеності стала Юля) Після короткого опису мого бачення майбутнього лого,я отримав те що давно хотів! Чітко, стильно та оригінально! Велике дякую за творчість та оригінальність!!! Незабаром ще плануємо розробляти дизайн візитівок, то цю роботу довіримо тільки студії Штрiшок!!!

Наталя Жовнір

Саламандра

Робота дуже гарна! А от за процес.........Узгоджували 2-3 дня. Але воно того варте!!!

Ксюша Шереметьева

uCoz

Офигенно крутецкая стена получилась, от которой наши сотрудники в восторге! Юльчик, ты Талантище! Теперь каждый сотрудник хочет к себе в кабинет какой-то рисунок, а значит скоро еще будем сотрудничать ;)

Жанна Ласкіна

Космос

Безмежно задоволена роботою Юлі. Малюнок зроблений акуратно, у кімнаті одразу стало дуже атмосферно! Іноді здається, що елементи на картині починають рухатись) Заходжу у свою кімнату, мов у космічний шатл,а з елюмінатора видніється космос такий безмежний і такий величний. Друзям також дуже подобається, кажуть, що ніде такого не бачили. Кімнатка сама по собі дуже маленька, але малюнок збільшує її межі, що також дуже важливо. Хочу ще раз подякувати Юлі! Вона втілить усі ваші побажання, не бійтесь фантазувати!)

Владислав

Студия 100-watt

Замовляли у Юлі аерографію для того, щоб підкреслити тематику нашої репетиційної бази 1ОО WATT . З дизайном та виконанням роботи Юля впоралась на відмінно! Нашим клієнтам та нам дуже подобається) Дякую Юля, ти молодець =)