Портрети Портрети по фотографії

Пропонуємо звернути увагу на прекрасне, не просто на речі, а на художні акценти обстановки. Кращою і цілком сучасною прикрасою інтер'єру легко стане портрет по фото - картина, написана на основі надісланого Вами знімка. Це буде витвір мистецтва з Вами або близькою Вам людиною в головній ролі.

Такі картини на полотні, як портрети, і сьогодні залишаються дорогими серцю, дуже стильними і оригінальними подарунками. Вручаючи його комусь, Ви підкреслюєте своє особливе ставлення, моючи його в будинку, ви можете милуватися ним все життя.

Замовити портрет по фотографії Ви можете в нашій студії - звертайтеся, і художник напише його, розкриваючи всю красу образу. Майстер передасть ті емоції, які ви хочете бачити, увічнить настрій, висловить почуття на полотні.

Це найзручніший спосіб, відразу з кількох причин:

1 особисто зустрічатися з художником не обов'язково - можна просто надіслати знімок, перебуваючи в іншому кінці країни;

2 позувати не потрібно, а фото - гарантія того, що ваша вдала поза не зміниться

3 на знімку будуть чудово поєднуватися фарби, буде відно гру світла і тіні, і всі ці моменти не зникнуть під час написання шедевра


Ви вибираєте для себе портрет на замовлення по фото і отримуєте вже готову картину, і ніяких проблем. Не потрібно шукати майстра саме в своєму місті, викроювати час в напруженому графіку буднів для зустрічей з художником, годинами сидіти в одній і тій же позі - все дуже по-сучасному.
Способів написання дуже багато - ось найвідоміші з них:
 • Портрет олівцем - виходить дуже своєрідним і привабливим. Це оригінальна картина, проста, але в той же час повно передає гру світла і тіні, обсяг, емоції.
 • Сепія (сангіна) - картина створюється спеціальною крейдою, колір якої - від світло-коричневого до червоно-рудого. Малюнок виходить дуже живим, теплим, що відображає настрій.
 • Портрет олією - ідеально передає фарби, навіть глибше і виразніше, ніж фото. Це розкішний варіант, як раз для подарунка від душі - комусь чи навіть собі.
 • Пастель - малюнок створюється кольоровою крейдою і чудово передає авторське бачення образу. У такій техніці пишуться дуже позитивні, яскраві і контрастні шедеври.
 • Портрет аквареллю - пишеться фарбами на спеціальному папері, відмінно передає весь спектр кольорів і відтінків. Так само, як портрет олією з фотографії, це техніка, що поєднує авторське бачення з точністю ліній і форм.
 • Аерограф - малюнок створюється за допомогою спеціального інструменту, який наносить фарбу під впливом стиснутого повітря. Виконаний в такій техніці портрет на полотні буде дуже оригінальним.
 • Сухий пензлик - втілений образ виходить точним, об'ємним, живим. Малюнок наноситься олійними фарбами, але виглядає, як робота олівцем, це красиво і практично.
 • Чим вище роздільна здатність знімка, тим краще - в ідеалі по найбільшій його стороні повинна бути хоча б 1000 пікселів.
 • Обличчя на фото повинне займати хоча б 50% простору - подивіться, наприклад, на портрети дівчат олівцем, і переконайтеся, скільки уваги приділяється деталям міміки.
 • Вибирайте і надсилайте знімок, який подобається Вам і найбільш точно відображає той образ, який повинен відобразити фотопортрет.
 • Особа має виглядати найбільш реально і природно, щоб художник правильно впіймав всі тонкощі емоцій та настрою.
Портрет по фотографії на замовлення в Україні - наша спеціалізація, звертайтеся, і ми напишемо шедевр, який Вам сподобається.

Ціна формується в залежності від формату роботи, складності, кількості осіб на одному аркуші і, звичайно ж, матеріалу. Наприклад, портрети олією будуть дорожчими, ніж портрети олівцем, так, як ціна матеріалів - різна.

Невеликий

від 2000 грн.

/ за 1 обличчя

Замовити

Середній

від 2500 грн.

/ за 1 обличчя

Замовити

Великий

від 3000 грн.

/ за 1 обличчя

Замовити