Розпис ролети для перукарні Саламандра

Проект «Саламандра» має для нас не просте значення. Це було далеко не типове замовлення, яке принесло нам багато цінного досвіду.

Трохи про сам процес. Отже, для початку, ми розробили кілька варіантів ескізу, які були намальовані на графічному планшеті. Даний ескіз не є копією картинки, взятої в інтернеті або з якихось інших джерел, а був зроблений індивідуально під клієнта. Враховувався колір, форма, тематика, щоб ескіз гармонійно вписувався в загальну стилістику перукарні.

Основною складністю цього замовлення, було те, що розпис проводився не на рівній стіні, а на касетному ролеті. А значить, стандартна схема роботи в даному випадку не підходила. Ролет був гладким і перед нанесенням фарби його потрібно було заматувати, що ми успішно зробили. Після перенесли ескіз за допомогою заздалегідь підготовленого трафарету.

Головною проблемою стало те, що ролет кожен день повинен скручуватися, в результаті чого могли наноситися різні пошкодження. Саме тому, для розпису були підібрані більш стійкі фарби, а в кінці робота покривалася керамолаком, який є дуже стійким захистом від дрібних подряпин.

Результати нашої роботи ви можете побачити нижче.

Розпис ролети для перукарні Саламандра Розпис ролети для перукарні Саламандра Розпис ролети для перукарні Саламандра Розпис ролети для перукарні Саламандра Розпис ролети для перукарні Саламандра Розпис ролети для перукарні Саламандра