Розпис стін Розпис інтер'єру, стін та стелі

Декорувати приміщення можна по-різному - існує не один, а безліч технологій, що дозволяють досягти бездоганного оформлення. Недарма художній розпис стін в інтер'єрі вважається одним із найбільш творчих та унікальних сфер діяльності. Картина, яка ідеально поєднується з інтер'єром, ефективно змінює вигляд приміщення, робить його витонченим, підкреслює відмінне почуття смаку господарів.

За допомогою зображення можна правильно розставити кольорові акценти, адже вони впливають на психологічне самопочуття людини. Можливо, ви не знаєте, але існує навіть окремий напрямок в психології - лікування людей, які страждають депресією, за допомогою мистецтва, зокрема живопису.

Але де знайти художника, який філігранно втілить в життя Ваші побажання або запропонує безліч своїх варіантів, з яких ви оберете те, що вам ближче всього? Чи складно придумати власний ескіз? Як це зробити? Ось далеко не всі питання, які хвилюють користувачів, але кожне питання передбачає компетентні та вичерпні відповіді, якщо ви звернетеся до професіоналів, тобто в нашу студію.

Ми спеціалізуємося на професійному художньому розписі стін та стель, займаємося подібною діяльністю не перший рік, знаємо і враховуємо модні тенденції та побажання клієнтів.

Можлива співпраця за трьома варіантами:

1 Ви надаєте нам готове зображення, яке буде нанесено на поверхню. Мається на увазі, що Ви точно визначилися з картинкою та знаєте, де нанести її в приміщенні.

2 Ви висловлюєте свої побажання і згідно з цим майстер створює кілька проектів на ваш вибір.

3 Ви хочете ексклюзивний варіант, тобто проводиться індивідуальна робота.


У кожному разі за допомогою візуалізації Ви заздалегідь побачите те, як буде виглядати зображення в приміщенні. Ми не гарантуємо, що це буде ідеально красиво, але програма візуалізації покаже, як саме буде виглядати вибране Вами зображення і саме в Вашому приміщенні.
Поверхня вирівнюється та проводяться штукатурні роботи, далі майстер обробляє стіну акриловим ґрунтом.

Мається на увазі, що всі речовини, які використовуються в роботі, включаючи акрил, шпаклівку та інші:

 • безпечні для людей і тварин;
 • вони не вигорають та є нетоксичними;
 • швидко сохнуть та зберігають яскравість
Майстер використовує аерограф і пензлі, що забезпечує рівномірне нанесення фарби, а контури деталей стають чіткими, якщо цього вимагає ескіз.

Можна обробити стіни в будь-яких приміщеннях: дитячій кімнаті, у вітальні, спальні, ванній і так далі. Метод розпису підходить для житлових і офісних приміщень.
 • 1

  Створюється ескіз

  Ми готуємо ескіз, враховуючи всі Ваші побажання

 • 2

  Олівець

  Ми переносимо малюнок на стіну згідно ескізу.

 • 3

  Фарби

  Відбувається розпис акриловими фарбами за допомогою аерографа і пензлів.

 • 4

  Лак

  В кінці зверху наноситься захисний шар лаку.

На вартість впливає складність зображення, адже Ви можете замовити готовий варіант або ексклюзивний. Ціноутворення прозоре, Ви завжди будете знати, як і з чого складається ціна і що вплинуло на неї.

Проста

від 50 $

/ за 1 м2

Замовити

Середня

від 100 $

/ за 1 м2

Замовити

Складна

від 150 $

/ за 1 м2

Замовити

Дуже складна

від 200 $

/ за 1 м2

Замовити